LJ
Weather
-5° | -9°

 

DJ Umek razgrel slovenske maturante v Španiji

Dijaki, ki so se odpravili na maturantski izlet v Lloret de Mar, so se razgreli v ritmu DJ Umeka, ki je le zanje pripravil zabavo get2gether, ki je bila le ogrevanje za Dan elektronike, ki se bo v Ljubljani zgodil sredi maja.

Fotogalerija (22)

  • Get2gether Dj Umek-25
  • Get2gether Dj Umek-23
  • Get2gether Dj Umek-24
  • Get2gether Dj Umek-26
  • Get2gether Dj Umek-22
  • Get2gether Dj Umek-21
  • Get2gether Dj Umek-20
  • Get2gether Dj Umek-19
  • Get2gether Dj Umek-18
  • Get2gether Dj Umek-17
  • Get2gether Dj Umek-16
  • Get2gether Dj Umek-15
  • Get2gether Dj Umek-14
  • Get2gether Dj Umek-13
  • Get2gether Dj Umek-12
  • Get2gether Dj Umek-11
  • Get2gether Dj Umek-10
  • Get2gether Dj Umek-9
  • Get2gether Dj Umek-8
  • Get2gether Dj Umek-6
  • Get2gether Dj Umek-7
  • Get2gether Dj Umek-5


 

Prenesi v

Glasuj

Pošlji sporočilo

Tvoja E-pošta:

E-pošta prejemnika:

Kratko sporočilo:
 

Komentarjev: 53
 
@Roxabell nihče te ne sili na njegove party, drugač pa če spremlaš UMEKA bi vedel/a da je minimal njegova "specialiteta" in je s tem najbol uspel v svetu DJ..
 
ježek
ti dam prav ;). Vsak nej posluša kar mu pač paše. Tisti, ki jim paše naj poslušajo, tisti, ki nam ne paše ne bomo - tule sm pa samo izrazu svoje mnenje o tej 'glasbi'. Pa brez zamere, he, he ;)
Gox Digweed 05.05.2009 15:16:51
@jezek_zazu
kdo je umru in te naredu za edinega "pravega" kritika elektronske glasbe?
Pedofili
jezek_zazazu 05.05.2009 11:53:09
Roxabell
dobro povedano
 
sej pa Umek že dolgo ni več tehno.. C_C_C sramota, kakšno muziko sedaj vrti Umek po partyjih!
Nikoli več na UMEKA, vsaj dokler bo vrtel ta njegov tripersko zabluženi astrodisco-minimal z nekimi čudnimi dekadentnimi prizvoki...to je za kozlat glasba!
ja nevem zakaj povezujete tehno party z drogami to je enakokot gasilska veselica z alkoholom eni ga pijejo zmerno drugi se ga nasekajodo nezavesti tretji pa sploh nič! jst sem poslušal dj.umeka prvič 1997 nekje v ljubljani brez bilo kakšnih drog le pregrešno dragi red bull smo pil! kasneje od l 1999-2004 pa smo pred partyem čopnili po eno tabletko za boljše vzdušje in fizično vzdržljivost pa je blo to to! pa smo preživel smo! zdaj vsi še vedno frendi noben se ni zdravo zarad odvisnosti pa vsi smo popolnoma zdravi( zaenkrat) vsi imamo zdrave otroke porihtan life dobre službe in stanovanja se dobimo vsaj enkrat na leto pa piknik naredimo pa obujamo spomine na tehno party-e! tak da če ne pretiravaš in med tednom živiš zdrav normalni life ne vidim nič spornega če greš v petek al pa v soboto na kak tehno party če ti je ta glasba in scena všeč pa dost kondicije morš met!
aja pa čeprav ne hodim več na party še vedno rad prisluhnem dobrim tršim ritmom tehna sploh če je slovenski!
jezek_zazazu 05.05.2009 08:56:00
mac4_m
ne pametuj o stvareh o katerih ne ves nic.
tdroge so bolj kot ne stereotip. verjemi da so a koncertih katerih drugih zvrstiljudje veliko bolj omamljeni kot pa na nasih partijih. o nas se samo najvec govori. pa to se ne pomeni da se vsi po vrsti drogiramo.
ja, saj ne recem, res se jih veliko drogira. ampak to samo taki kot si ti - ki ne razumejo te glasbe. ki je ne cutijo. tisti ki zivimo za to glasbo, se ne bomo nikoli zadeli da bomo lahko uzivali.

itak bodo mladi potrdili tvoje mnenje ce pa tudi oni ne marajo te glasbe. zakaj je nekaterim ljudem takoooooo tezko sprejeti da imamo ljudje pac razlicen okus, in da NOBENA glasba ni slaba. samo dolocene zvrsti pac niso za nas okus. kvaliteta v elektronski glasbi je cisto nekaj drugega kot kvaliteta v klasicni glasbi ali pop glasbi, metalu, rocku.... ti imas (glede na glasbo ki jo poslusas) svoje merilo za kvaliteto, prav tako kot mi ki poslusamo elektronsko glasbo. tako kot mi ne moremo pametovati o glasbi ki jo ti poslusas, ker je ne poznamo, prav tako ti ne mores biti pameten o nasi glasbi.
glede na to da pravis da si ze malo starejsi (potem bi moral biti tudi pametnejsi ane?) bi lahko to vedel, in spostoval mnenja oz.okuse ostalih.
 
in glasba....
 
eni ste pač ostali v 2001!!!!scena se spreminja...
Več komentarjev