1. Ljubica Jelušič
  2. Rebecca Jones
  3. Slana
  4. Leona Lewis
  5. Nina Osenar

Murko: 'Trači me ne zanimajo več'

Maribor, 16.06.2008, 19:54 | J. Z.

Pevec Damjan Murko in njegova žena Maja se julija odpravljata na poročno potovanje na Korčulo. Murko pa pravi, da ga lokalni trači in rumene zgodbe ne zanimajo več.

Damjan Murko

Štajerska mladopočenca Damjan in Maja za slovenske medije pripravljata novo, udarno zgodbo.

Medijska poroka je skorajda že pozabljena. Spogledljivi štajerski pevec Damjan Murko in njegova srčna izbranka, trgovka Maja Žilavec, sta usodni „da“ v mariborski stolnici izrekla v soboto, 3. maja, v začetku julija pa končno odhajata na težko pričakovano (sponzorsko) poročno potovanje.

Damjan in Maja tako za teden dni odhajata na Korčulo, potovanje pa jima je kot poročno darilo plačala ljubljanska turistična agencija. V tem paketu je tudi letalski prevoz iz Ljubljane in sedemdnevno bivanje v razkošnem hotelu s petimi zvezdicami.

„Najprej, držal sem svojo besedo in se poročil v velikem slogu. Moja poroka je mnoge spominjala na poroko Helene Blagne, ki jo poleg Nuše Derende na slovenski sceni drugače najbolj spoštujem.

Adam in Eva z napako - Damjan in Maja Murko

Štajerski pevec in njegova žena se zelo rada pojavljata na družabnih in medijskih dogodkih, tudi v Ljubljani. (Foto: Polona Pirc)

Hočem vam povedati, da do poroke Blagnetove na lokalni sceni mediji takšnim dogodkom niso posvečali večje pozornosti, zdaj pa je vse drugače,“ pravi zadovoljni Damjan, ki sicer še vedno išče primernega glasbenega agenta.

Murko pa po poroki očitno živi le še za velike, naslovne medijske zgodbe. Kmalu naj bi slovensko estradno sceno presenetil, točneje šokiral z novim medijskim „štosom“, zaenkrat pa še ne more izdati vseh podrobnosti.

„Drobni trači in rumene zgodbe me ne zanimajo več, vidim se le v velikih glasbenih in medijskih zgodbah. Z mediji pa sem pripravljen sodelovati še naprej, nočem, da me preprosto pozabijo,“ pravi Murko, ki je najbolj zaljubljen v svojo Majo in seveda v Maribor.

Damjan Murko

Damjan in Maja sta se poročila 2. maja letos. V začetku julija odhajata še na poročno potovanje na Korčulo.

Pošlji komentar

Glasuj

2,4

22 glasov

Pošlji sporočilo

E-pošta pošiljatelja:

E-pošta prejemnika:

Kratko sporočilo:
 

Zadnji komentarji


    1 2 3 4 5
  • Endimion
    24.07.2008, 06:53
    Hehe.... Če tele svate pogledaš, se jim skor vidi da jih je vsaj malo sram :)

    Hmmm... Zvezdniški dopust... na korčuli???????? Yeah right... Korčula.. res zvezdniško... Verjetno je od agencije želel kakšen Bali, al pa kako drugo exotiko, pa ni šlo.....

    Štajerci.... ko venomer jokate kaj mi vse v LJ imamo in kaj vse vi nimate... . Vi imate nekaj.... kar menda nihhče nikjer drugje res noče..... :)
  • Annie.
    22.07.2008, 19:34
    syina TO SI PA TOK DOBR REKLA.....................TUT JST MISLM DA BO REKU DA JE NOSEČ................JOJ KER BEDAK
  • ninjaRus
    22.07.2008, 16:09
    Štajerci,kaj ste se zamerili bogu,da vam je "uturio"tega murkota,kaj nimate dovolj naravnih katastrof?
  • BREZA13
    22.07.2008, 15:55
    MISLIM,DA MISLI,DA JE SAM SVOJ FOTR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • syina
    21.07.2008, 18:32
    s čim bo kej ''šokiru'' javnost? Da je sam noseč?
  • cosmos
    18.06.2008, 01:48
    Jao oba sta prav prisrčno grda vendar Murko le veliko bolj iztopa s podobo opice Vali bolj nagnjeno na afriško antilopo.Hahahahahaahahhahahahaa
  • damjangrlica
    17.06.2008, 17:52
    Pokam od smeha,to nemorš vrjet,aleluja,hehe=)
  • damjangrlica
    17.06.2008, 17:50
    Za skozlat,me res zanima kolk ji je plačov da se šem poleg njega,hehehehehe=)o ti murko
    smehhhhhhhhhhhhhhhhhh,hja srečno v "zakonu"hehe
  • Stitch
    17.06.2008, 16:19
    Murko ti si car!!!
    Kdaj boš spet pel na štadijonu, ponovno pridem. Sem poslušal Alenko Gotar ko je pela himno pred boksarskim mečem Dejana Zavca in bilo je jasno, da ti ne seže do kolen.
  • puncka20
    17.06.2008, 15:22
    Joj,kakšna sta na drugi sliki.:)))))))) Pa da ju ni sram no.Pa kaj si ja nor.
  • 1 2 3 4 5