Big Brother: Tokrat nominirani štirje
Ljubljana, 26.04.2008, 21:18 | B.M.
V hiši Big Brother so ta teden nominirani štirje stanovalci. Dekleti Sara in Saša, kazensko pa sta nominirana Sebastijan in Naske.
V hiši Big Brother so bile nocoj nominacije. Gospodarji in podložniki so morali nominirati po dva stanovalca iz svoje skupine in navesti tehtne razloge. Tako sta bili prvotni nominiranki Saša in Sara. Saša je prejela tri nominacije, Sara pa kar štiri (nominirali so jo prav vsi podložniki). Dekleti se bosta prvič borili za obstanek v hiši.
Nominiranka Sara (Foto: Kanal A)
Poleg njiju pa sta kazensko nominirana tudi Sebastijan in Naske. Big Brother ju je kaznoval, saj sta sostanovalcem razkrila svoje razloge za nominaciji prostovoljnemu izseljencu Dejanu in s tem kršila pravila.
Seba in Naske sta razlagala, zakaj sta nominirala Dejana in si prislužila kazenski nominaciji. (Foto: Kanal A)
Sebastijanova izjava, zaradi katere je kazensko nominiran: "Jaz res nisem mel nč slabga za povedat, ampak zadnjič pa, ko smo bli slepi, je tam pred mano stal in je prot men šou in jaz sem s palco taku delu ... Ker sem mislu, da mi hoče kej nardit. In je kr naenkrat zgrabu palco in je kr začel uno: “Pizda ti matrna! Kaj s to palco prot men? Resno je mislu, steru me je v pizdo matrno. In to sem navedu (kot) razlog (za nominacijo). Lej, nisem mel druzga."
Naskejeva izjava, zaradi katere je kazensko nominiran: "Jz sm pa reku, da sem z Dejanom navezan, ko z bratom in ga mam rad in če gre, gremo raj skup ven, ko bilo kej. Sem reku, oba mam rad, tega (Sebastijana) mam pa itka nekak bolj. Sem reku, druzga ne povem, ker nimam kej povedat."
Kako so nominirali gospodarji?
Sebastijan je nominiral Sašo, ki je v enem tednu ni mogel dovolj dobro spoznati. Matejo je nominiral, ker se mu zdi, da bi bila raje z ElTyebom in da bo njeno razočaranje slabo vplivalo na uspeh skupine pri naslednji tedenski nalogi.
Nominiranka Saša (Foto: Kanal A)
Mateja je nominirala Sašo, ki se po njenem mnenju ni našla v skupini. Pravi, da je bila tudi ona razočarana, ker ni prišla v skupino k svojemu fantu ElTyebu, vednar se je z njimi kljub vsemu dobro ujela. Saši pa po Matejinem mnenju ni všeč v novi skupini. Sebastijana je nominirala, ker se med plesom ni trudil po svojih najboljših močeh.
Naske je nominiral Sašo, ker je ni dobro spoznal. Zdi se mu, da bo zaradi nje prišlo do trenj v skupini, saj jih je Saša že gledala postrani, ko je izvedela, da niso kupili cigaret. Matejo je nominiral, ker je ne pozna tako dobro kot Sebastijana. Pri nalogi so ga zmotili očitki, da se s Sebastijanom ne trudita dovolj, toda sam je opazil, da naj bi Mateja in Tjaša naredili več napak.
Saša je nominirala Sebastijana, ker je večkrat ponovil, da je izgubil motivacijo in da pogreša svoje dekle. Zdi se ji, da želi zaključiti igro in se vrniti v staro življenje. Naskeja je nominirala, ker se ji zdi potencialen kandidat za finalista.
Kako so nominirali podložniki?
Sara je nominirala Sandija, ki jo je med tedensko nalogo razočaral s svojo neodgovornostjo in ravnanjem na lastno pest. Opazila je, da mu je postalo vseeno za uspeh skupine, obenem so jo zmotile njegove kontradiktorne izjave. Njej je govoril, da bo ostal notri, drugim pa, da bo šel ven. Zdi se ji, da je igral in se poskušal drugim zasmiliti. Sara je dobila občutek, da je tudi Jeanine vseeno za uspeh skupine pri tedenski nalogi, zato je kot drugo nominirala njo.
Sandi je nominiral Saro, ki ga menda vseskozi sprašuje o njegovih kuharskih skrivnostih, svojih pa noče razkrivati. Jeanine je nominiral, ker je menda prava kameleonka. Pravi, da je včasih otročja, se smeji in počne neumne stvari, potem pa je spet drugačna.
Marcelo je nominiral Sandija, ki je proti koncu naloge začel popuščati. Njegov razlog je bil podoben Sarinemu. Pravi, da ni upošteval pravil in je šel na vrt brez svoje opreme (klobuka in konja). Saro je nominiral, ker je med učenjem koreografije diktirala posamezne elemente. Pravi, da je v skupini nastal razkol.
Sara je bila zaradi nominacije nekoliko potrta. (Foto: Kanal A)
Jeanine je nominirala Sandija, ki je ta teden izgubil voljo pri tedenski nalogi in vrgel puško v koruzo. Zmotila jo je njegova nervoza, ki jo neuspešno prikriva s petjem, in njegova opazka ob njeni nepazljivosti z baterijo. Rekel ji je, da je krava. Saro je nominirala, ker včasih preveč komplicira oz. se preveč obremenjuje z detajli.
ElTyeb je nominiral Saro, ki je preveč komplicirala med učenjem koreografije. Ko so jo stanovalci opozorili na to, pa je bila užaljena. Jeanine je nominiral, saj enkrat govori, da je zaljubljena, drugič pa pljuva čez svojega fanta. Pravi, da bi se mogla odločiti, ali je zaljubljena ali ne.
Tjaša in Dejan skupaj v studiju
Nina Osenar je nocoj v oddaji gostila sinočnjo izseljenko Tjašo. Pridružil pa se ji je še Dejan, ki se je zaradi kreganja ta teden sam izselil.
Tjaša in Dejan sta bila gosta Nine Osenar. (Foto: Kanal A)
Tjaša in Dejan sta si izmenjala kar nekaj krepkih besed, le da sta kletvice in fizično obračunavanje tokrat izpustila. Dejan je Tjaši rekel, da ga takrat ni spoštovala, ter ga je sprovocirala. Opravičil se ji je za žaljivke, ki jih je izrekel. Povedal je, da je Tjaša dobra igralka in da bi si zaslužila oskarja.
Tjaša pravi, da jo je Dejan "focnil". (Foto: Kanal A)
Tjaša je povedala, da jo je Dejan verbalno napadel in jo udaril. Ko se ji je Dejan v studiju opravičil, mu je rekla, da se mu ni treba opravičevati. Štajerki ni žal, da je Dejana udarila, saj pravi, da jo nihče ne bo tepel.
Pošlji komentar
Zadnji komentarji
-
Misolinka04.05.2008, 10:47
Zakaj se vsi osredotočajo samo na tisto focko in klofuto? Nobenega ni zmotilo nadaljno ustrahovanje in verbalne grožnje. Tjašo je resno postalo strah, Dejan se je komaj obvladoval.
In kaj bi storili vi, če bi se vas Dejan takole SAMO dotaknil? Kaj a bi samo gledali in naredili nič? Ja, ga je provocirala. Če niste opazil gre v hiši itaq za samo provociranje, pa zato še ne pride do fizičnega nasilja.
Gospodič Dejan bi se pa tudi lahko malce umiril glede tistih opazk o svoji materi, ki sploh niso bile izrečene tako zavedno in z namenom, ki ga je on razumel.
In potem tuhtamo Slovenčki, zakaj imamo še vedno toliko prikritega nasilja povsod... Ker se mogoče še vedno postavljate na stran tistega, ki dobi možnost medijske podpore. Nihče ni tako zavzeto izprašal Tjaše, kot so na primer dali priložnost Dejanu na Trenjih. S tem, da se je še tam obnašal kot popoln imbecil. -
arimi27.04.2008, 21:59
obe s sestro sta grooooozni,ne znata govoriti,njun besedni zaklad je strašen.... skratka GROZA ZA GLEDATI IN POSLUŠATI...
-
spomladi27.04.2008, 21:49
Ej tipa je sprovocirala, pol se je je pa dotaknil po licih ga je pa lopnila, na konc je bil pa on kriv....eeej, dej no tale Tjaša nima sto pik. Ne podpiram fizičnih obračunov, ampak v tem primeru se mi pa kr mal škoda zdi da jo ni FEJST ZAŠOLOW !!!
-
48582027.04.2008, 14:11
Sam Tjaša je pa grozno obleča, glede na to da je bolj močnejše postave. Pa drugo Dejan je ni udaril. Nekateri res ne ločijo med udarcem in dotikom roke na lice.
-
slavko027.04.2008, 13:06
Lahko je vesela da je res ni usekal po gobcu , kajti potem nebi še naprej kvasila bedarije. Je pa za razumeti da je Tjaša še vedno 19 letni otroček , ki bi še svojo lastno sestro pretepla. Spomnite se kakšen halo sta imel iko je bila še njena sestra notri. Dej nej mi nekdo pove , kakšen je to človek ki ne zmore niti z svojo sestro normalno komunicirati ? Da je velika hinavka je dokazala takrat ko je laufala ven ko ji je nekaj zraka zmanjkovalo , in se delala kot da jo nekaj duši. In potem sestra pileti za njo , jo tolaži skupaj jokata , in potem se ona vrne notri. Nakar gre Tjaša trenutek za tem na sekret , in že za hrbtom blati svojo sestro , češ da ji bo že pokazal hudiča.
Upam da se še spomnite ta dogodek , ki je res pravi pokazatelje kako veliak je njen sestrska ljubezen do svoje sestre. Čeprav je pa moje osebno mnenje tako da sta v glavo očitno obe bolani. -
Buucka27.04.2008, 12:44
Mr.dezan tudi tebe je rodila ženska ali velja tudi za tvojo mamo,da je tisto kar si napisal.ti si CEPEC NEVZGOJEN.
-
SEJ BO27.04.2008, 12:42
DEJAN JE BIL NA NJENI TAPETI ŠE IZ ČASOV KO SE MU JE NASTAVLJALA TJAŠINA SESTRA,
-
D.T.27.04.2008, 12:33
Dejan je Pizda, moški nemore udarit ženske, Halloo.. sploh roke ne more položit na njo, pa če glih on govori da jo ni focno.. Tjaša pa je tudi malo lol.. =)
-
emil bar27.04.2008, 12:28
Men se pa zdi,da je Dejan naredu tako kot je preba ker Tjaša se je delal po tem dogodku zelo bogo pa smrk-smrk ni pa lepo od nje ker ni sprejela opravičila,pa se dela fino!!!! pa za mene to ni bil focn tako kot pravijo vsi!!
-
ivang27.04.2008, 12:11
Ne štajerki to ni pomembno ali usoda je reagirala drugače zato jo je folk izločil če to ni hotu BB...














